قوانین و مقررات بازگشت کالا

فروشگاه موبایل هور ، محصولات بسیار متنوعی را از تأمین‌کنندگان مختلف عرضه می‌کند. از همین رو هر دسته‌بندی شرایط خاص خود را در زمان مرجوعی دارد خواهشمند است قبل از استفاده از محصول، شرایط بازگشت و همچنین کالاهای غیر قابل بازگشت را در این صفحه مطالعه کنید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با واحد امور مشتریان موبایل هور تماس بگیرید.

رضایت مشتری اولویت اول موبایل هور می‌باشد و به این منظور مشتریان می‌توانند کالاهای مجاز را تا 7 روز از زمان تحویل در صورت حفظ شرایط اولیه بازگردانند.

جهت بازگشت کالا، توجه داشته باشید که در صورت عدم تکمیل فرم بازگشت کالا در پایین این صفحه، موبایل هور هیچ گونه تعهدی در رسیدگی به درخواست ها نخواهد داشت.

موارد مهم در هنگام دریافت کالا

هنگام تحویل و پیش از بازکردن کالا، اطلاعات درج شده روی بسته را با دقت مطالعه نموده تا با محصولی که در سفارش خود انتخاب کرده اید، مطابقت داشته باشد.
درصورت وجود مغایرت در مواردی مانند «مدل، رنگ، ظرفیت و گارانتی درج شده در سفارش»، باید از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و مغایرت را بلافاصله به واحد «امور مشتریان موبایل هور» اطلاع داده تا مشکل شما در سیستم ثبت و هماهنگی لازم جهت فرستادن کالا به موبایل هور انجام شود.
چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی، مشخص گردید کالا دارای معایبی از جمله «شکستگی، خراشیدگی، روشن نشدن» (و هر مشکلی که بدون استفاده از دستگاه قابل تشخیص بوده) باشد، خریدار موظف است بلافاصله از زمان تحویل، با واحد خدمات مشتریان تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهد. درصورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی و یا مشکل نرم افزاری باشد، می بایست ظرف مدت ۷ روز از تاریخ تحویل کالا به واحد «امور مشتریان موبایل هور» اطلاع داده شود.

شرایط اولیه بازگشت

  • در صورت «تغییر نظر مشتری درباره خرید کالا»، محصول باید در بسته‌بندی اصلی خود بوده و پلمب بسته‌بندی باز نشده باشد.
  • تگ‌ (برچسب‌)های متصل به محصول، جدا نشده باشند.
  • محصول آسیب ظاهری و فیزیکی ندیده باشد

شرایط کالای قابل بازگشت

از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش موبایل هور جداً، خودداری کنید. قبل از ارسال کالا برای واحد خدمات پس از فروش نیاز است فرم موجود در این صفحه را تکمیل کنید. کارشناسان خدمات پس از فروش موبایل هور در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس گرفته و مشکل شما را بررسی می‌کنند و در صورت نیاز هماهنگی لازم جهت ارسال کالا را با شما انجام می‌دهند.
بازگشت محصول خریداری‌شده به موبایل هور جهت استفاده از خدمات گارانتی بعد از بازه 7 روز بر عهده خریدار است. لازم به ذکر است، جهت بهره‌مندی از خدمات پس از فروش، سلامت کارت گارانتی و رسید تحویل کالا الزامی‌ است. همینطور، محصول می‌بایست در بسته‌بندی اصلی خود و به همراه تمامی متعلقات ارسال گردد. (موبایل هور مسئولیتی در قبال محصولاتی که با بسته‌بندی اصلی و سالم ارسال نشده‌اند ندارد).
اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف موبایل هور همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول 7 روز ضمانت تعویض نیستند.
برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و موبایل هور در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالای درج شده در فاکتور به مشتری را می‌پذیرد.
در صورت خرید با استفاده از کد تخفیف یا ووچر پس از نهایی‌شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.
اگر کالا دارای پسورد، اپل آی دی یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان خدمات پس از فروش موبایل هور امکان تست آن را داشته باشند.

مدارک مورد نیاز جهت بازگشت کالا

  • کالا به همراه جعبه اصلی
  • اصل فاکتور خرید
  • اصل کارت گارانتی

نحوه ارسال کالا

مشتریان شهرستان:
خواهشمند است کالا را فقط از طریق پست پیشتاز به نشانی تهران،:خیابان مصطفی خمینی کوچه فرهود پلاک 3، و کدپستی 1166613851 به صورت پیش‌کرایه (کرایه در مبدا) و در یک بسته‌بندی قابل اطمینان ارسال نمایید. همچنین تا زمان رسیدن کالا به دست ما رسید مرسوله را نزد خود نگه دارید.
از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم، جعبه اصلی کالا را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.
لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.
مشتریان تهران:

روش ارسال کالا پس از تماس کارشناسان خدمات پس از فروش با شما، مشخص خواهد شد. شایان ذکر است امکان بازگشت کالا به روش مشتریان شهرستان نیز امکان پذیر است.

هزینه بازگشت کالا

در صورت تشخیص کارشناسان خدمات پس از فروش موبایل هور مبنی بر ارسال اشتباه کالا، ایراد فنی و یا وجود مغایرت فنی هزینه‌های ارسال بر عهده موبایل هور می‌باشد.
جهت واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویر قبض پستی با مهر شرکت پست باید در صفحه کاربری و در قسمت «ارسال مدارک» پیوست شود.
در صورت تغییر نظر مشتری درباره خرید کالا یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان خدمات پس از فروش موبایل هور، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، بر عهده مشتری خواهد بود.
جهت دریافت هزینه پستی و یا هزینه کالا نیاز است در قسمت مشخصات کاربری مشخصات حساب بانکی کامل شده باشد.

فرم درخواست بازگشت کالا

برای ثبت درخواست بازگشت کالا باید ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.