شرایط تحویل گرفتن کالا

موبایل هور تمام تلاش خود را می‌كند تا در راستای احترام به وقت مشتری و در جهت صرفه جویی در زمان شما مشتریان عزیز، سریع‌ترین زمان ممكن سفارش‌ها را تحویل دهد تا مشتری لذت خریدی دلچسب را تجربه نماید.
سفارشات مشتریان در تهران در صورتی که قبل از ساعت 16:00 ثبت شود در فردای روز و بعد تحویلداده می‌شود. زمان و یا ساعت تحویل کالا قبل از ارسال کالا با مشتری هماهنگ می‌شود.
در شهرستان‌ها طبق قرارداد منعقد شده با شرکت‌های توزیع، حداکثر ۲ تا ۵ روز کاری پس از ثبت سفارش، کالا به دست مشتری می‌رسد. همچنین اعلام کد پستی صحیح ۱۰ رقمی برای مشتریانی که سیستم حمل پست را انتخاب می‌کنند الزامی می‌باشد .
در هنگام تحویل گرفتن سفارش، حتما از سلامت بسته‌بندی،نداشتن مشکل ظاهری و باز نشدن بسته‌بندی اطمینان حاصل نمایید . پس از دریافت سفارش مسئولیتی در برابر عدم سلامت (شکستگی و…) و تعداد ارسال شده متوجه موبایل هور نخواهد بود.
تحویل گرفتن کالا بمنزله سلامت ظاهری کالا است و پس از آن موبایل هور مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت.
در صورت بروز هر مشکل، با پشتیانی در ارتباط باشید.

خسارت در هنگام حمل و نقل

در زمان ارسال کالا توسط شرکت پست و یا باربری، مشتریان محترم موظف هستند در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته‌بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردند و در صورتیکه کالا از نظر بسته‌بندی و یا سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن و درخواست صورتجلسه، بلافاصله موضوع را به واحد پشتیبانی موبایل هور اطلاع دهند. در این موارد پرداخت خسارت بر عهده شرکت پست یا باربری بوده و موبایل هور صرفا سعی می‌کند پیگیری‌هایی بصورت موازی برای دریافت سریعتر خسارت مشتری انجام دهد. بر همین اساس کلیه کالاهای ارسالی توسط موبایل هور در زمان حمل بیمه می‌شوند تا از بروز مشکلات جلوگیری شود.

توجه نمایید که چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی یا باربری را امضاء نماید بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم بوده و امکان پیگیری وجود ندارد.

نحوه ارسال سفارشات

هزینه ارسال سفارشات با توجه به کالای مورد سفارش، آدرس تحویل آن و شیوه ارسال متفاوت است که در ذیل توضیح داده شده است.

ارسال شهر تهران

این نوع ارسال مخصوص مشتریان شهر تهران است.

درصورت ثبت سفارش تا ساعت 12:00 بسته در همان روز بین ساعت 15:00 الی 21:00 تحویل مشتری خواهد شد.

نحوه ارسال سفارشات شهرستان

پس از ثبت سفارش، شماره و جزئیات سفارش از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می گردد. سفارشات مشتریان عزیز شهرستان با توجه به نحوۀ پرداخت از «طریق پست، تیپاکس، پیشتاز » ارسال می شوند. همچنین کد رهگیری این سفارشات ۲۴ ساعت پس از تحویل به شرکت پستی، برای مشتریان پیامک می گردد و در حساب کاربری نیز قابل رویت می باشد.
زمانی که کالا توسط پست پیشتاز ارسال می شود، جهت تحویل مأمور پست ۱ بار درب منزل مشتری مراجعه می نماید، در صورت عدم حضور مشتری، کالا به مرکز پستی شهر مورد نظر برگشت خورده و مشتری تا یک هفته مهلت دارد تا به مرکز پستی مراجعه و سفارش خود را تحویل گیرد. در غیر این صورت سفارش به انبار موبایل هور باز می گردد.
زمانی که کالا توسط تیپاکس ارسال می شود، مأمور تیپاکس ۲ بار جهت تحویل به درب منزل مشتری مراجعه می نماید، در صورت عدم حضور مشتری کالا به مرکز تیپاکس شهر مورد نظر برگشت می خورد و مشتری تا ۲ روز مهلت دارد تا به مرکز تیپاکس مراجعه و سفارش خود را تحویل گیرد. در غیر این صورت سفارش به انبار موبایل هور بر می گردد.
در زمان دریافت سفارش تعداد اقلام موجود در بسته را با رسید سفارش مطابقت دهید. در صورت مشاهده مغایرت، بلافاصله پس از دریافت، مراتب را به بخش «پشتیبانی موبایل هور» اعلام نمایید.

پست پیشتاز

زمان تقریبی تحویل سفارش توسط پست پیشتاز بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲ تا ۵ روز کاری می‌باشد.

توجه داشته باشید که در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست پیشتاز هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

پیگیری مرسوله پستی

كد رهگیری از طریق پیامك به شما اطلاع‌رسانی می‌گردد و همچنین شما می‌توانید با مراجعه به بخش حساب کاربری خود و مشاهده جزئیات سفارش، کد رهگیری را مشاهده نمایید.

تیپاکس

شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال برای مراکز استان و شهرهایی است که دارای دفاتر تیپاکس می‌باشند.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، درب منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.
كد رهگیری از طریق پیامك به شما اطلاع‌رسانی می‌گردد و همچنین شما می‌توانید با مراجعه به بخش حساب کاربری خود و مشاهده جزئیات سفارش، کد رهگیری را مشاهده نمایید.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس تیپاکس هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت تیپاکس به آدرس زیر پیگیری کنید:

پیگیری مرسوله تیپاکس

پیک فروشگاه

تحویل سفارش فقط مقابل درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) می‌باشد و امکان تحویل در داخل ساختمان یا طبقات مقدور نمی‌باشد.
تحویل سفارش در اماکن عمومی مانند کافه، کافی‌نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
محدوده سرویس پیک فروشگاه
از سمت غرب:
بزرگراه همت (منطقه ۲۲) تا شهرک باقری، آزادشهر و پیکان‌شهر.

تا کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص کرج و جاده قدیم کرج.

از سمت جنوب:
تا بزرگراه آزادگان به استثنای شهرری و دولت‌آباد که برای این دو منطقه ارسال با پیک مقدور است.

از سمت خاوران تا شهرک مشیریه (برای خود شهرک مشیریه ارسال با پیک مقدور است)

مناطق جاده بهشت زهرا، باقرشهر، واوان، پالایشگاه، نیروگاه برق، قیام‌دشت، شهرک صنعتی عباس‌آباد در محدوده تحویل از طریق پیک نیستند.

از سمت شرق:
تا سه راه آزمایش (بعد از سه راه آزمایش، اگر آدرس از مسیر خیابان دماوند نباشد مانند آدرس‌های به سمت حکیمیه و خود حکیمیه ارسال با پیک مقدور است).